Szkolenia z oklejania samochodów folią


Organizujemy profesjonalne warsztaty na poziomie BASIC - ADVANCED - EXPERT. Chcesz wiedzieć więcej? Zadzwoń - INFOLINIA 724 456 024.SZKOLENIA, KTÓRE SZUKAŁEŚ. TEMATYKA, KTÓREJ POTRZEBUJESZ!

Kompetentna i sprawdzona wiedza praktyczna i teoretyczna według najnowszych branżowych norm i światowych trendów.Pro Wrapping Academy

    PRO WRAPPING ACADEMY


Stworzyliśmy to miejsce, aby polski rynek car-wrappingu wznieść na najwyższy możliwy poziom - dostarczyć wiedzę, podzielić się doświadczeniem, zarazić pasją. Naszym celem jest edukacja zarówno początkujących, którzy nie mieli nawet kontaktu z foliami i tematem oklejania samochodów, ale też średnio- i bardziej zaawansowanych aplikatorów folii.

Tym, co nas różni od innych firm zajmujących się szkoleniami to realne wieloletnie doświadczenie w temacie foliowania aut i prowadzeniu szkoleń - i to zarówno z punktu praktycznego (zajmujemy się oklejaniem aut na codzień), jak i samej wiedzy teoretycznej przekazywanej skutecznie od ponad 10 lat naszym absolwentom, których przez ten okres było na prawdę wielu! Spora część z nich z powodzeniem prowadzi własne firmy i osiąga sukces.

Chętnie dzielimy się wiedzą ponieważ znamy rynek stylizacji aut od zera i wiemy, że w tej chwili jest miejsce dla każdego - klientów przybywa, warsztatów także. Dynamika jednak jest imponująca! Niezmiennie jest natomiast zapotrzebowanie na wysokiej jakości usługę i tego właśnie możesz się u nas nauczyć od A do Z.Szkolenia z foliowania samochodów - warsztaty z oklejania aut


DOŚWIADCZENIE PRZEDE WSZYSTKIM!

Nasze szkolenia prowadzi aplikator folii samochodowych z ponad 20-to letnim doświadczeniem.


Akredytowany aplikator w ramach międzynarodowego programu 3M Endorsed

   Marcin Paszkiewicz - Instruktor PRO Wrapping Academy, właściciel firmy ZmianaKoloruAuta.pl, autoryzowany aplikator 3M Endorsed


Aplikator folii samochodowych z ponad 20-to letnim doświadczeniem, akredytowany w ramach międzynarodowego programu egzaminacyjnego firmy 3M z tytułem 3M Endorsed Vehicle Graphics Installer; w 2014 roku brał udział w biciu Rekordu Świata w oklejaniu samochodu na czas w zakresie całościowej zmiany koloru Audi A6 z pięcioma innymi aplikatorami z imponującym i nie pobitym do dzisiaj wynikiem poniżej 24 minut; od początku zdecydowany lider i pionier na rynku stylizacji samochodów foliami - od 2006 roku pod brandem ZmianaKoloruAuta.pl współtworzył rynek zmiany koloru w Polsce i niemal od samego początku dzielił się swoją wiedzą i doświadczeniem z innymi, pierwsze szkolenie dotyczące zmiany koloru aut prowadząc już w 2009 roku; cały czas jednocześnie brał udział w niemal każdych warsztatach i szkoleniach indywidualnych oraz organizowanych przez dystrybutorów folii - podnosząc nieustannie swoje kwalifikacje. Na swoim koncie ma prestiżową realizację pierwszego chromowanego auta w Polsce, brał też udział w ekstremalnym oklejaniu całościowym kapsuł turystycznych na London Eye - z pełnym zabezpieczeniem alpinistycznym. Prowadzi także jeden z największych profili tematycznych na portalu społecznościowym facebook (ponad 14 tys. aktywnych fanów). Na międzynarodowych Targach Reklamy REMADAYS 2018 otrzymał wróżnienie od firmy 3M za wykonanie w pojedynkę oklejenia boku samochodu BMW i8 w ramach konkursu WrapItRing - w czasie przewidzianym dla pracy dwóch osób!


   Człowiek, dla którego pasja jest najważniejsza!Szkolenia - Akredytowany aplikator w ramach międzynarodowego programu 3M Endorsed


PREZENTACJA PROGRAMÓW SZKOLENIOWYCH

Wszystkie szkolenia podzielone są na różne poziomy zaawansowania i pakiety tematyczne.


Pakiety szkoleniowe Pro Wrapping Academy

Szczegółowy opis oferowanych programów szkoleniowych wraz z ofertą cenową dostępny jest w formie prezentacji PDF po przesłaniu zapytania na info@zmianakoloruauta.plCO MÓWIĄ NASI KURSANCI PO ODBYTYCH SZKOLENIACH?

Zobacz opinie umieszczone na naszym profilu na facebooku.


Opinie o szkoleniach Pro Wrapping Academy

Opinie o szkoleniach Pro Wrapping Academy

Opinie o szkoleniach Pro Wrapping Academy
Opinie o szkoleniach Pro Wrapping Academy


DOŁĄCZ DO NAS. ZOBACZ WIĘCEJ.

Jesteśmy bliżej Ciebie - bądź z nami w kontakcie i dowiedz się więcej!

Chcesz wiedzieć więcej? Zadzwoń: INFOLINIA 724 456 024


Szczegółowy opis oferowanych programów szkoleniowych wraz z ofertą cenową dostępny jest w formie prezentacji PDF po przesłaniu zapytania na poniższy adres mailowy.

PRO WRAPPING ACADEMY

Bielany Wrocławskie, ul. Kłodzka 7

e-mail: info@zmianakoloruauta.pl

3M Endorsed
> Wróć na górę strony <
statystyka