Oferta   Galeria   Wizualizacja   Technologia   Blog   O nas   Szkolenia   Facebook KONTAKT    
ZMIANA KOLORU AUTA - ZMIANA KOLORU NADWOZIA - ZMIANA KOLORU SAMOCHODU


> Wróć na STRONA GŁÓWNA    >Przejdź do BLOG    >Zobacz nasza GALERIA       ZMIANA KOLORU AUTA - OKLEJANIE SAMOCHODÓW FOLIĄ.

      tagi: zmiana koloru, foliowanie aut, paleta kolorów folii, folie do oklejania samochodów

folia na samochodzie zmiana koloru auta, oklajnie samochodów foliami

Czas na zmiany! Od teraz nie musisz być związany raz na zawsze z pierwotnie wybranym kolorem nadwozia - czy to w salonie przy zakupie nowego auta, czy też często dość przypadkowo przy zakupie auta używanego, gdzie stan techniczny i wyposażenie są o wiele ważniejsze od koloru pojazdu. Ewolucja na rynku folii do oklejania samochodów zaszła już tak daleko, że obecnie stosowane materiały posiadają wystarczające parametry techniczne, aby sprostać zarówno najwyższym oczekiwaniom klienta - jak i jakże trudnym warunkom eksploatacji gdzie brud, słońce czy szczotki w myjni są na porządku dziennym. Tak więc jeśli znudził Ci się obecny kolor auta to...


Mamy przyjemność zaoferować najwyższej jakości produkt w postaci jednobarwnej - czysto estetycznej, lub pełnokolorowej stylizacji nadwozia samochodu - wykorzystywanej jako tuning optyczny dla odbiorców prywatnych lub jako grafika reklamowa dla przedsiębiorców. Obecna technologia pozwala na swobodne kreowanie wizerunku auta i pełną personalizację pojazdu według gustów właściciela. Folie do zmiany koloru auta pozwalają również ujednolicić flotę samochodów firmowych lub rozszerzyć paletę kolorów dostępnych w salonie przy zakupie nowego auta. Posiadamy szereg certyfikatów potwierdzających nasze kompetencje oraz ogromne doświadczenie, co w połączeniu z pasją do tego co robimy gwarantuje najwyższej jakości profesjonalną aplikację na samochodzie. Nasza firma jest również akredytowana w ramach międzynarodowego programu 3M Endorsed Vehicle Graphics Installer.

BMW Z4 oklejone folią w kolorze Niebieski Mat Metalik z palety firmy 3M seria 1080

BMW Z4 oklejone folią w kolorze Niebieski Mat Metalik z palety firmy 3M seria 1080 (c) www.zmianakoloruauta.pl


Odpowiedź jest prosta - kompletnie nowy wizerunek samochodu, bez konieczności kupna nowego auta. Profesjonalnie wykonana zmiana koloru jest niewidoczna dla osoby oglądającej samochód z zewnątrz. Stosujemy specjalistyczną folię o szerokości 152 cm, która gwarantuje że przy oklejaniu całościowym wszystkie elementy są oklejane z jednego kawałka. Jest ona zawijana do środka karoserii, tak aby krawędzie były również niewidoczne, a jednocześnie zabezpieczone przed odklejaniem się pod wpływem czynników zewnętrznych. Na życzenie możemy okleić również wnęki drzwi, co pomoże całkowicie zniwelować oryginalny kolor auta. Bardzo ważna kwestia to fakt, że proces zmiany koloru auta jest w pełni odwracalny - co oznacza że w każdym momencie (np. przy sprzedaży) możemy wrócić do oryginalnego lakieru. Oklejenie folią skutecznie zabezpiecza lakier przed blaknięciem i normalnym zużyciem co powoduje, że często zdjęcie folii ukazuje nowy błyszczący lakier - a to z pewnością zwiększa wartość przy sprzedaży. Istotne jest też to, że foliowanie samochodów jest tańsze niż profesjonalne lakierowanie całego nadwozia w celu zmiany koloru karoserii, unika się także podejrzeń o wypadkową przeszłość auta w momencie jego sprzedaży, gdybyśmy zdecydowali się jednak lakierować nadwozie.

W zależności od rodzaju folii, producenta oraz wielkości i skomplikowania nadwozia ceny podstawowej stylizacji zewnętrznej zaczynają się od ok. 3 tys. zł aż do 15 tys. zł za folię chromowaną. W celu uzyskania konkretnej wyceny dla Twojego auta prosimy o kontakt telefoniczny lub wysłanie zapytania na adres mailowy. Z przyjemnością przygotujemy precyzyjną wycenę i pomożemy w wyborze najlepszego rozwiązania.

BMW 7 oklejone folią w kolorze Aztec Bronze z palety firmy Arlon/SOTT

BMW 7 oklejone folią w kolorze Aztec Bronze z palety firmy Arlon/SOTT (c) www.zmianakoloruauta.pl


Powodów jest wiele. Przede wszystkim jesteśmy firmą ściśle wyspecjalizowaną w oklejaniu samochodów, nie robimy tego przy okazji i sporadycznie. Dysponujemy specjalistyczną halą wyposażoną w odpowiednie oświetlenie i sprzęt warsztatowy. Posiadając ogromne doświadczenie z autami klasy premium, staramy się przygotowywać samochody do aplikacji w maksymalnym stopniu poprzez fachowy demontaż lamp, klamek, emblematów, zderzaków itp - gwarantuje to optymalny efekt końcowy oraz najwyższą trwałość gotowej realizacji. Do każdego naszego klienta podchodzimy indywidualnie biorąc pod uwagę specyfikę zlecenia i określone wytyczne. Biorąc udział w cyklicznie organizowanych szkoleniach doskonalimy nasze umiejętności oraz poszerzamy wiedzę, aby w końcowym efekcie zaoferować najwyższą jakość każdej z naszych realizacji. Nieustannie dążymy do perfekcji.

Paleta folii do zmiany koloru samochodów i oklejania aut

W ofercie posiadamy folie firmy 3M, Arlon/SOTT, KPMF, Bruxsafol, Hexis, Oracal i nie tylko! Folie samochodowe, carbon, kolory matowe, perłowe, metalik i folie specjalne.


Wybierz sam! W związku z dużą liczbą zapytań odnośnie dostępnych kolorów folii stosowanej do zmiany koloru auta, przedstawiamy kilka wybranych kart kolorów dla serii specjalistycznych samochodowych folii wylewanych oraz wybrane nowości na nowy sezon. Stosujemy wyłącznie produkty zalecane do całościowego oklejania samochodów. Posiadają one odpowiednią charakterystykę i parametry techniczne dobrane w taki sposób, aby zapewnić maksymalną trwałość gotowej realizacji. Zmiana koloru samochodu przy użyciu tych folii gwarantuje doskonały efekt zarówno wizualny, jak i użytkowy. To najnowsze generacje folii z najwyższej półki dla naprawdę wymagających klientów. Zapraszamy do siedziby naszej firmy w celu zapozanania się z całą ofertą kolorystyczną.
To nowość na polskim rynku oklejania samochodów. Szeroka gama kolorystyczna oraz doskonałe parametry tej folii to tylko niektóre zalety tych materiałów. To wysokiej jakości dwuwarstwowa folia wylewana, która jest produkowana w USA. W ramach tej palety szczególnie godne polecenia są m.in. folie takie jak Aztec Bronze (miedziany matowy metalik), Red Aluminium (anodowany czerwony mat), wiele odcieni szarości, brązów oraz kolory perłowe. Ciekawy jest także nowoczesny wzór carbonu Monza (bez struktury, połysk lub mat), różniący się diametralnie od klasycznego carbonu firmy 3M. Polecamy!

Folie firmy Arlon do oklejania samochodów - kolory metaliczne (połysk)

ARLON - KOLORY METALICZNE (POŁYSK)

Folie firmy Arlon do oklejania samochodów - kolory metaliczne (mat)

ARLON - KOLORY MATOWE (METALICZNE)

Oklejanie auta folią

FERRARI F458 oklejone folią z palety Arlon/SOTT w kolorze red aluminium. Fot. foilack.ae

Folie firmy Arlon do oklejania samochodów - kolory matowe

ARLON - KOLORY MATOWE

Folie firmy Arlon do oklejania samochodów - folie carbonowe

ARLON - FOLIE CARBONOWE

Folie firmy Arlon do oklejania samochodów - szczotkowane aluminium

ARLON - SZCZOTKOWANE ALUMINIUM

Oklejanie auta folią

AUDI TT oklejone folią z palety Arlon/SOTT w kolorze biała perła (c) www.zmianakoloruauta.pl

Folie firmy Arlon do oklejania samochodów - kolory perłowe

ARLON - KOLORY PERŁOWE

Folie firmy Arlon do oklejania samochodów - kolory na wysoki połysk

ARLON - KOLORY NA WYSOKI POŁYSK

Folie firmy Arlon do oklejania samochodów - kolory metaliczne (brokat)

ARLON - KOLORY METALICZNE (BROKAT)

Amerykańska firma 3M była od zawsze liderem technologicznym w produkcji nowatorskich materiałów w niemal każdej dziedzinie życia. Również w zakresie folii samoprzylepnych firma ta postawiła sobie za cel stworzenie produktów, które będą mogły sprostać najwyższym wymaganiom jakości. Folie do zmiany koloru nadwozia charakteryzują się nowatorskim i bardzo zaawansowanym systemem kleju oraz wysokiej klasy podwójnie wylewaną powierzchnią. W ramach serii 1080 dostępne są kolory matowe, metaliczne, perłowe, folie carbonowe oraz kilka odcieni o strukturze szczotkowanego aluminium.

Nasza firma posiada oficjalną akredytację w ramach międzynarodowego programu 3M Endorsed Vehicle Graphics Installer, co gwarantuje najwyższą jakość gotowych realizacji.

Folie firmy 3M seria 1080 do oklejania samochodów. Paleta kolorów.

Fot. facebook.com/3MWrapsUK

Carbon firmy 3M to zdecydowany lider jeśli chodzi o sportową stylizację aut. Doskonale nadaje się do wykonywania drobnych modyfikacji nadwozia jak i oklejania całego auta. Można też przy użyciu tych materiałów zmienić wygląd kabiny, oklejając karbonem 3M elementy środka - listwy, konsola i inne elementy wewnątrz auta. Najczęściej carbon naklejany jest na dachu lub masce auta. Równie często oklejane są również lusterka, spoilery czy dyfuzory. Uwaga - carbon nadal w modzie!


Oklejanie carbonem samochodu BMW 6

Całościowe oklejenie carbonem firmy 3M samochodu BMW 6 (c) www.zmianakoloruauta.pl


Folie firmy 3M do oklejania samochodów - paleta kolorów

Poniżej przedstawiamy jeden z najciekawszych kolorów w palecie firmy 3M seria 1080 - ciemnoszary mat metalik (Dark Gray Matte Metallic), mianowany przez nas zdecydowanym następcą klasycznego czarnego matu, który królował w ilości stylizacji jeszcze nie tak dawno temu. Folia w tym kolorze niesamowicie podkreśla wszelkie kształty auta i nadaje wyrazistego charakteru całemu nadwoziu. Dzięki drobinkom metalicznym nie jest to też powłoka zupełnie matowa - w promieniach słońca kolor mieni się bowiem delikatną metaliczną poświatą. Zdecydowanie polecamy!

Oklejanie carbonem samochodu Audi A8

Zmiana koloru samochodu za pomocą folii firmy 3M w kolorze Ciemnoszary mat metalik (Dark Gray Matte Metallic) (c) www.zmianakoloruauta.pl

Patrząc po ilości wykonanych stylizacji aut, najmodniejszym kolorem nadwozia zdaje się być obecnie zdecydowanie kolor biały. Do dyspozycji oddajemy kilka rodzajów folii do wyboru - od folii matowych, błyszczących, metalicznych, perłowych czy folii typu carbon. Dla prawdziwej ekstrawagancji możemy zdecydować się również na oklejenie folią w kolorze biała skóra aligatora z palety francuskiej firmy HEXIS. Poniżej prezentujemy zestaw możliwości jeśli chodzi o zmianę koloru samochodu na kolor biały. Wybierz sam!


Zmiana koloru auta na kolor biały mat.

Zmiana koloru samochodu na kolor biały mat (c) www.zmianakoloruauta.pl


Zmiana koloru auta na kolor biały połysk.

Zmiana koloru samochodu na kolor biały połysk (c) www.zmianakoloruauta.pl


Zmiana koloru auta na kolor biały carbon.

Zmiana koloru samochodu na kolor biały carbon 3M 1080 (c) www.zmianakoloruauta.pl


Zmiana koloru auta na kolor białą perłę klasyczną.

Zmiana koloru samochodu na kolor biała perła klasyczna (c) www.zmianakoloruauta.pl


Zmiana koloru auta na kolor białą perłę variochrome.

Zmiana koloru samochodu na kolor biała perła variochrome (c) www.zmianakoloruauta.pl


Zmiana koloru auta na kolor białą perłę kremową.

Zmiana koloru samochodu na kolor biała perła kremowa (c) www.zmianakoloruauta.pl


Najnowszym hitem wśród białych odcieni folii jest bardzo elegancka folia w kolorze biała perła matowa. Jej satynowa powierzchnia zachowuje głębie koloru perłowego, a jednocześnie podkreśla wszelkie kształty nadwozia jak przy kolorach matowych. Folia w tym kolorze jest dostępna w najnowszej palecie firmy 3M z serii 1080. Zdecydowanie polecamy!


Zmiana koloru auta na kolor białą perłę matową.

Zmiana koloru samochodu na kolor biała perła matowa. Fot. adv1wheels.com

Dostępna w wielu odcieniach, w tym podstawowe - srebrny chrom, złoty chrom, czarny chrom. Auto oklejone taką folią wywołuje niesamowite emocje - od skrajnego uwielbienia poprzez totalne odrzucenie. To rozwiązanie wyłącznie dla zdecydowanych i zdeterminowanych, aby odmienić swoje auto w najbardziej niezwykły sposób. Więcej na temat folii chromowanej i oklejania aut chromem dowiesz się z naszego Blogu.


Oklejanie auta folią chromowaną. Chrom na auto. Auto w chromie.
To oczywiście nie wszystkie kolory, które dostępne są dla Twojego auta. Na rynku stylizacji aut jest wielu producentów wysokiej klasy materiałów przeznaczonych do zmiany koloru nadwozia, można wybierać i przebierać w odcieniach i strukturach. To wolność wyboru na miarę naszych czasów. Nie tylko możesz obecnie wybrać idealny samochód dla Ciebie, ale również swobodnie decydować o jego kolorze. Zapraszamy.


Oklejanie auta folią chromowaną. Chrom na auto. Auto w chromie. Mercedes GL> Wróć DO GÓRY    > Wróć na STRONA GŁÓWNA    >Przejdź do BLOG    >Zobacz nasza GALERIA       statystyka